Bugünkü
Takvim

Vicdanlar çöpe!

Birkaç günlüğüne bakıcıya bıraktığı bebeğini 1 aydır almayan anne, "Çocuğu çöpe at" dedi. Bakıcı kadın ise 33 günlük bebeği gözyaşları arasında polise teslim etti

ABONE OL
Vicdanlar çöpe!
Adana'da annesi tarafından terk edilen , yürekleri yaktı. İddialara göre, Suzan Şaşıoğlu, bir ay önce bir arkadaşı vasıtasıyla tanıştığı S.S.'nin bebeği Rüzgar Ayaz'ı annesi rahatsız olduğu gerekçesiyle birkaç gün bakmak üzere teslim aldı. Ancak anne S.S., aradan 1 ay geçmesine rağmen bebeğini arayıp sormadı.

ANNEDEN İSYAN ETTİREN CEVAP
33 günlük bebeğe bakan Şaşıoğlu, bebeğin annesini arayarak, "Çocuğunu almazsanız polise teslim edeceğim" dedi. Anne ise "Ben bakamıyorum, istersen çöpe at, ne yaparsan yap" diye karşılık verdi. Çaresiz kalan bakıcı, gözyaşları arasında 33 günlük bebeği polise teslim etti. Bakıcı Şaşıoğlu, "Devletimiz mama ve bez ihtiyacını karşılasa da çocuk bende kalsa, koruyucu olsam. Çocuğa acıyorum. Ben şimdi bu yavrudan nasıl ayrılacağım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.