Bugünkü
Takvim

Teröriste ağladı

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin 'Rezidans Kraliçesi' olan vekil eşi Gamze İlgezdi, terörist cenazesinde sahneye çıktı

ABONE OL
Teröriste ağladı
CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi... Ataşehir Belediyesi Battal İlgezdi'nin eşi... 'Rezidanslar Kraliçesi' olarak tanındı. Solcu olduğunu iddia etti, TBMM'de yumruk şov yaptı. Ülkesini çok sevdiğini haykırdı. İşte o Gamze İlgezdi, PKK'nın Suriye kolu olan PYD saflarında IŞİD'le çatışırken ölen Aziz Güler'in cenazesinde gözyaşı döktü. Terörist cenazesinde ağlayan Gamze İlgezdi, hiçbir şehit evladı için gözyaşı dökerken görülmedi. Güler'in cenazesini karşılayan grupla beraber İstanbul'daki Gazi Mahallesi'ne giden ve şehir teröristleri ile sohbet eden Gamze İlgezdi, Meclis'te gereken çalışmaları yapacağına söz verdi. Gamze İlgezdi'nin yanındaki isim de aslında PKK'nın çok yakından tanıdığı biriydi. PKK'nın eski avukatı, CHP'li Sezgin Tanrıkulu da İlgezdi'yle beraber cenazede ağladı. Güler'in cenazesi, sloganlar eşliğinde defnedildi. Sosyal medyada sert eleştirilere hedef olan bayan İlgezdi'nin teröriste ağlamasının bir hata olmadığını söylediği belirtildi.

İLGEZDİ'NİN HAYATI ŞOV
Memur maaşıyla rezidans sahibi olan CHP milletvekili Gamze İlgezdi, Meclis kürsüsündeki yemin sırasında şovu ihmal etmedi. Sol yumruğunu kaldırıp işçiden emekçiden yana olduğunu gösterdi. Dün de terörist cenazesine ağlayıp dikkatleri üzerine çekti.


kalan karakter 1000

öz.t. öz.t.

birakin aglasin gözunu yastanmi esirgiyorsunuz nerde Mustafa kemal pasam hayatta olsaydi bunlar saman pazarinda sallanarak ankarayi seyrederlerdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.11.2015 23:41
misafir misafir

cok fakir birkadındır maşalah bişesi yok dilense sadakaverırim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.11.2015 18:57
hasan korkmaz hasan korkmaz

CHP bunlar olduğu sürece ikdidar yerine 3 DE birini alır

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.11.2015 16:50
kadir akabey kadir akabey


Hanım efendi yolunu bulmuş. Bir iki söylev ... Yaşasın emekçiler!... Sol yumruk havaya! ... Sonra paralar kasaya...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 21.11.2015 15:59
Can Can

Iste bu yuzden cumhurbaskanimiz eyalet sistemi istiyor zorla guzellik olmaz aci ama gercek

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.11.2015 14:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.