Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.11.2015 Gazete
ABONE OL

Teröriste ağladı

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin 'Rezidans Kraliçesi' olan vekil eşi Gamze İlgezdi, terörist cenazesinde sahneye çıktı

Teröriste ağladı
CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi... Ataşehir Belediyesi Battal İlgezdi'nin eşi... 'Rezidanslar Kraliçesi' olarak tanındı. Solcu olduğunu iddia etti, TBMM'de yumruk şov yaptı. Ülkesini çok sevdiğini haykırdı. İşte o Gamze İlgezdi, PKK'nın Suriye kolu olan PYD saflarında IŞİD'le çatışırken ölen Aziz Güler'in cenazesinde gözyaşı döktü. Terörist cenazesinde ağlayan Gamze İlgezdi, hiçbir şehit evladı için gözyaşı dökerken görülmedi. Güler'in cenazesini karşılayan grupla beraber İstanbul'daki Gazi Mahallesi'ne giden ve şehir teröristleri ile sohbet eden Gamze İlgezdi, Meclis'te gereken çalışmaları yapacağına söz verdi. Gamze İlgezdi'nin yanındaki isim de aslında PKK'nın çok yakından tanıdığı biriydi. PKK'nın eski avukatı, CHP'li Sezgin Tanrıkulu da İlgezdi'yle beraber cenazede ağladı. Güler'in cenazesi, sloganlar eşliğinde defnedildi. Sosyal medyada sert eleştirilere hedef olan bayan İlgezdi'nin teröriste ağlamasının bir hata olmadığını söylediği belirtildi.

İLGEZDİ'NİN HAYATI ŞOV
Memur maaşıyla rezidans sahibi olan CHP milletvekili Gamze İlgezdi, Meclis kürsüsündeki yemin sırasında şovu ihmal etmedi. Sol yumruğunu kaldırıp işçiden emekçiden yana olduğunu gösterdi. Dün de terörist cenazesine ağlayıp dikkatleri üzerine çekti.