Bugünkü
Takvim

Vahşetten sonra döviz bürosunda

Vahşetten sonra döviz bürosunda
Adana'da 12 Ekim 2015 günü ilginç bir cinayet işlendi. Almanya'dan emekli olan ve yalnız yaşayan Osman Efe'ye (70) eve temizliğe gelen S.C. (39) tarafından önce tarım ilacı verildi. Zehirlediği adamı banyoda bıçaklayarak öldüren kadın yakalandıktan sonra suçunu itiraf etti. Osman Efe ile para karşılığı cinsel ilişki kurduğunu iddia eden S.C., emekli adamı, 15 yaşındaki kızıyla da birlikte olmak istediği için öldürdüğünü anlattı. S.C., mahkemece tutuklandı. Polis kadının cinayeti işledikten sonra evdeki 8 bin 500 Euro'yu da çaldığını belirledi. S.C., evden aldığı dövizi cinayeti işledikten hemen sonra yanına kızını alarak bir döviz bürosuna gittiğini ve Euro'yu bozdurduğunu söyledi.

EURO 'LAR OLDU TÜRK LİRASI
Döviz bürosunun güvenlik kamerası incelendiğinde kadının cinayeti işledikten hemen sonra döviz bürosuna gelip kızıyla birlikte parayı bozdurduğu görülüyor. Görüntülerde, genç kadın dövizi verdikten sonra sürekli arkasına ve sağına soluna bakıyor kızı ise kapının girişinde dışarıyı kontrol ediyor.

Ziya RAMOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.