Bugünkü
Takvim

Para bulamayınca doğurdum

Konya'da otogar tuvaletine 3 günlük bebeğini bırakan kadın yakalandı. Vicdansız anne, "Kürtaj parası bulamayınca doğurdum" dedi

ABONE OL
Para bulamayınca doğurdum
Minik bebeğini ölüme terk etti! Konya'da 6 Kasım günü otobüs terminalinin tuvaletlerini temizleyen Münevver Toprak, bir lavabonun üzerine bırakılan battaniyeye sarılı kız buldu. Terk edilen bebeğe görevliler sahip çıktı. Otogarın güvenlik kameralarını da inceleyen ekipler, bebeğin Ayşe A.'ya ait olduğunu saptadı.

'İŞ İŞTEN GEÇTİ'
Ayşe A., Karaman'daki evinde önceki gün gözaltına alındı. Vicdansız annenin ifadesinde, "Bebek 1,5 yıldır birlikte olduğum H.İ.Ç.'den. Hamile kaldıktan sonra kürtaj yaptırmak istedik. O zaman parayı bulamadık. Sonra parayı bulduk, ancak iş işten geçmişti. Ben de sevgilime bebeği düşürdüğümü söyledim. Aynı gün gittiğim hastanede sezeryanla bebeği dünyaya

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.