Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.11.2015 Gazete
ABONE OL

Akılalmaz şikayet

Akılalmaz şikayet
Antalya'da internet kafe işleten 40 yaşındaki Lokman Barış Çelik, 3 yıldır Deniz Aktaş ile birlikte kaldığı evinde geçen 4 Mart gecesi sabaha karşı kavga etti. Lokman Barış Çelik, bu sırada tabancayla Deniz Aktaş'ı öldürdü. Daha sonra teslim olan Çelik, çıkarıldığı ce tutuklandı. Davanın önceki günki duruşmasında Aktaş'ın annesi Figen Yetişkin, sanığın kendisini ve duruşmayı kadın derneklerini 'adil yargılamayı etkilemeye çalışıyorlar' diyerek savcılığa şikayet ettiğini söyledi. Gözü yaşlı anne, "Kızımı öldürdüğü için sanığa teşekkür mü etseydim?" diyerek tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.