Bugünkü
Takvim

Süt parasına

12 yaşında sokaklarda süt satan işitme engelli çocuğun 41 TL'si edildi Anne, oğlunu gasp edeni güvenlik kamera kayıtlarından teşhis eti

ABONE OL
Süt parasına gasp
ADANA'DA süt satarak geçinen Ünaldı ailesinin 6 çocuğundan birisi olan işitme engelli 12 yaşındaki Serkan Ünaldı, dün sabah saatlerinde selesiyle birlikte süt dağıtmaya çıktı. Küçük çocuk bina girişinde şüpheli çıyla karşılaştı. İddiaya göre; zanlı, süt alma bahanesiyle küçük çocukla konuşmaya başladı.

41 LİRAYI GASP ETTİ
Gaspçı, küçük çocuğa para verir gibi yaparak para üstü almaya çalıştı. Çocuğu kandıramayacağını anlayan şüpheli kucaklayarak cebindeki 41 lirayı ve selede bulunan bir sütü alarak uzaklaştı. Çocuğun çığlıklarını duyanlar durumu polise bildirdi. Polis, gasp olayını saniye saniye kaydeden güvenlik kameralarını incelemeye alırken şüphelinin yol kenarında bıraktığı süt kabında da parmak izi çalışması yaptı.

ANNE TEŞHİS ETTİ
Oğlunun gaspa uğradığını öğrenen anne Yeter Ünaldı, güvenlik kameralarında gördüğü kişinin diğer oğlunu Ümit Ünaldı'yı süt satarken 41 lirasını gasp eden kişi Serdar A. olduğunu iddia etti. Anne Yeter Ünaldı, "Süt satıyoruz. Çocuklarım sütleri verilen adreslere götürüyor. Serdar A. büyük oğlumu da gasp etmişti. Uyuşturucu bağımlısı. Çocuklarımı bu adamdan kurtarın" dedi. Polis, şüpheli olarak Serdar A.'yı her yerde arıyor.

Ziya RAMOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.