Bugünkü
Takvim

Kimse şov yapmasın

Kimse şov yapmasın
Başbakan , dün Diyanet İşleri Başkanı ile yaptığı görüşmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Silvan'da HDP'li vekillerin PKK'ya arka çıkmalarını eleştiren Davutoğlu, "Biz 23 Temmuz'da barış ve huzur operasyonu başlattığımızda operasyonları eleştirenler, seçimler için yapıldığını söylemişti. Ancak Türkiye'de tek bir silahlı terörist kalmayana kadar bu mücadele devam edecek. Kimse şov yapmaya kalkmasın. Silvan'da nasıl bir yığınak yapıldığını biz biliyoruz" diye konuştu.

GEREKLİ ADIMLAR ATILIR
Manisa Valisi'nin kelepçeli gözaltılarla ilgili sözleri için de konuşan Davutoğlu, "Bir soruşturmada gerekli adımlar atılır. Bayan olsun, erkek olsun, başörtülü olsun, olmasın. Arkadaşlara derhal talimat verdim, bu soruşturulsun diye. Ayrım yapmak kesinlikle kabul edilecek bir husus değildir" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.