Bugünkü
Takvim

2 aşk 2

Avcılar'da kız kardeşiyle aşk dedikodusu çıkan gençle konuşmaya giden ağabey öldürüldü. Esenyurt'ta ise aldatılan koca, 3 çocuğunun annesi eşinin birlikte kaçtığı adamın kardeşini vurdu

ABONE OL
2 aşk 2 cinayet
İstanbul Avcılar'da Murat Y.'nin 15 yaşındaki kız kardeşi N.Y. ile Volkan B.'nin erkek kardeşi Erhan B. (27) arasında sevgili oldukları yönünde dedikodu yayıldı. Lise öğrencisi kız bu sebeple intihara kalkıştı. Ağabey Murat Y. de kız kardeşinin intihar girişiminden sorumlu tuttuğu Volkan B. ve Erhan B.'nin yanına gitti. Tartışma kavgaya dönüşünce Volkan B. tabancayla Murat Y.'yi sırtından vurarak öldürdü. Öte yandan Esenyurt'ta Murat G. (39) ile 3 çocuk annesi E.Ç. arasında bir yıl önce gönül ilişkisi başladı. Mahallede yasak aşk dedikodusu yayılınca ikili birlikte kaçtı. Eşinin bir erkekle kaçmasının ardından Çetin Ç. (35) ikilinin peşine düştü. Çetin Ç. eşinin izini bulamadı. Fakat Murat G.'nin kardeşi Metin G.'nin adresini öğrendi. Önceki gece Çetin Ç., aracını park eden Metin G.'ye beş el ateş ederek canına kıydı.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.