Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.11.2015 Gazete
ABONE OL

lobisi

'da 10 gündür süren terörist temizliği, şer ittifakını rahatsız etti. Sırtını 'ya dayayan , "Katliam yapılıyor" yalanıyla operasyonları durdurmak istedi. HDP'li Yüksekdağ, sokağa çıkma yasağının uygulandığı mahallelere girip adeta terör estirdi! Yalan korosuna Paralel Çete ve bazı 'lilerden de destek geldi...

Silvan lobisi

KANLI terör örgütü , son operasyonlarla birlikte ağır kan kaybetti. 'ın teröristlerden temizlenmesi ise sırtını terör örgütüne dayayan 'yi rahatsız etti. Güvenlik güçlerinin 10 gündür Silvan'da sürdürdüğü operasyonları durdurmak isteyen HDP, "Katliam yapılıyor" yalanıyla destekçilerine seslendi. Paralel Yapı ve 'li bazı isimler ise "ittifak" oluşturmakta gecikmedi! PKK'lı kalleşlerin Diyarbakır Silvan'da hendek kazıp, yola patlayıcı tuzaklaması güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

'KATLİAM' YALANINA SARILDILAR
Tekel, Konak ve Mescit adlı 3 mahallede ilan edilen sokağa çıkma yasağı 10'uncu gününe girdi. Mehmetçik, teröristleri etkisiz hale getirmek için canını siper etti. HDP ise teröre desteğini bir kez daha belgeledi. Silvan için "Katliam yapılıyor. Çocuklar öldürülüyor" yalanı atıp, dünyaya seslendi. Kirli kampanyaya Paralel Çete ve CHP'li isimler de destek verdi. CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "10 günlük sokağa çıkma yasağı kabul edilemez" dedi.

CHP OPERASYONU!

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka ise Silvan'da yaşananlara tepki verilmesi çağrısı yaparken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu da Silvan'da PKK'lıları etkisiz hale getirmek için düzenlenen operasyonların hukuksuz olduğunu söyledi. Karanlık ittifakın başını çeken HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ise dün Silvan'a gitti. Beraberindekilerle birlikte sokağa çıkma yasağının uygulandığı mahallelere, protesto amacıyla, yürümek istedi. Protestocuların saldırısına güvenlik güçleri tazyikli suyla karşılık verdi. Polis ise uyarıları dikkate almayan gruba tazyikli su ve biber gazıyla ile müdahale etti.

Silvan'ın 3 mahallesinde, teröristlere karşı operasyonlar dün de devam etti. 5 terörist ölü ele geçirildi. Teröristlerden birinin YDG-H Silvan sorumlusu 'Soro' kod adlı Süleyman Güleç olduğu öğrenildi. İlçede hala patlayıcıyla tuzaklanan 15 hendek bulunduğu, yaklaşık 50 teröristin Mescit, Tekel ve Konak mahallelerinde mevzilendiği belirtildi. Silvan'da asker ve polisin ortak operasyonu devam ederken, bazılarının ilçeyi terk ettiği kaydedildi.

Polis, sokağa çıkma yasağının uygulandığı mahallelere girmek isteyen HDP'lilere izin vermedi. Polisin tazyikli su ile müdahalesi sonucu Yüksekdağ ıslandı. Yüksekdağ'ın başına gaz fişeği kapsülünün isabet ettiği iddia edildi.kalan karakter 1000

hakka hakka

chp li bir kısım kesim çok sinsice davranıp bunları organize ediyor gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.11.2015 17:22
selim selim

chp ye verilen % 25 oyda haram bunu verenler görün işte chp yi vatan hainleri ile el ele

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 13.11.2015 13:31
paralelsavar paralelsavar

bu chp sonra bu halk neden bize oy vermiyor diye agliyor !

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 13.11.2015 11:15
OKUYUCU OKUYUCU

Bunların teröristlerden farkları ne onu anlamış değilim.Bunların öldürülmesi farz.Devlet düşmanları bunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 13.11.2015 10:43
matador matador

bu figen gibi ermeni tohumlarıda teröristlerle birlikte etkisiz hale getirilmeli.bunları görmeye tahammül edemiyorum artık.suratlarındaki çirkinlik midemi bulandırıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 13.11.2015 08:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.