Bugünkü
Takvim

Korsan Bugün Zaman'da çıktı

Korsan Bugün Zaman'da çıktı
İstanbul Bakırköy 3. Sulh Ceza Mahkemesi kararıyla Yenibosna'daki AŞ'nin matbaasında "Özgür Bugün" isimli korsan gazetenin basıldığı iddiasıyla arama gerçekleştirildi. Kayyum atanan Bugün Gazetesi'nin marka avukatları eşliğinde Zaman Gazetesi binasına giden ekipler, mahkeme kararı doğrultusunda dün arama yaptı. Yapılan aramalarda bir kamyon içerisinde 12 Kasım tarihli çok sayıda "Özgür Bugün" gazetesi bulundu. Ayrıca gazetenin matbaa ve yazıişlerinde inceleme yapan avukatlar korsan gazetenin burada basıldığını tespit etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.