Bugünkü
Takvim

Atatürk'e niyet Albayrak'a kısmet

Atatürk'e niyet Albayrak'a kısmet
Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği "Atatürk Geldi"nin galası 10 Kasım'da İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi'nde yapıldı. Atatürk karakteri için dünyaca ünlü makyöz 3 saat boyuncu uğraştı. Ancak ortaya Atatürk yerine başka bir sima çıktı. Sosyal medya yıkıldı. Fotoğraf binlerce kez paylaşıldı. Kullanıcılar, Atatürk makyajı yapılan oyuncuyu Galatasaray eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak'a benzetti

kalan karakter 1000

enar enar

Soytarılığı bize tiyatro yapmak diye yutturmaya çalışan saçma sapan tipler bunlar. Hiç gündeme getirmeyip ilgilenmeyelim. Kendi bataklıklarında boğulsunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 13.11.2015 12:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.