Bugünkü
Takvim

Terörün dili aynı

Silvan'da 'lı teröristleri temizlemeye yönelik başlatılan operasyon için "Katliam var" yalanı ortaya atıldı. Dünya basınına söylenen yalana en çok Fetullah Gülen'in terör örgütü destek verdi

ABONE OL
Terörün dili aynı
Teröre karşı başlatılan operasyonlar başta Türkiye karşısında kim varsa, herkesi rahatsız etti. Üst akıl önderliğinden hem dış basın hem de içerideki işbirlikçiler teröre karşı yapılan operasyonları kınadı. Gülen ve Doğan medyası, iktidara karşı PKK savunuculuğu yaparken bu kirli işbirliğinin son fotoğrafı Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde çekildi. Silvan'da 9 gün önce terör unsurlarının ortadan kaldırılması için başlatılan operasyon, dün de devam etti. Teröristler ise 3 mahallede tuzakladıkları 3 el yapımı bombayı patlattı. bombaları nedeniyle Abdullah Güney (5), İbrahim Yazkent (12) ve Ali Eral (75) yaralandı.

FETÖ VE PKK TERÖR KARDEŞLİĞİ
9 gündür devam eden operasyonlar PKK destekçileri tarafından ise tüm dünyaya "Silvan'da katliam var" ve "Silvan yeni Kobani" şeklinde duyuruldu. Daha önce Cizre'de olduğu gibi Suriye, Gazze, Irak gibi yerlerde geçmişte çekilen resimleri Silvan'daymış gibi gösteren terör seviciler, PKK'yı aklamaya çalıştı. Bu kampanyaya en büyük destek ise Fetullah Gülen Terör Örgütü'nden () geldi. Dişi Fuat Avni olarak bilinen Simge Ekici, Tuncay Opçin ve birçok Gülen müridi terörü destekleyen mesajlar yayınladı. Silvan'da terör kardeşliği böylelikle bir kez daha kanıtlandı.

BURASI SİLVAN DEĞİL GAZZE
PKK destekçilerinin sosyal medyalarına en büyük destek ise kendileri gibi bir terör örgütü olan Terörle beslenenler daha önce Cizre'de yaptıkları oyunu Silvan'da sergiledi. Gazze ve Filistin'deki fotoğrafları Silvan diye dünyaya yutturmaya çalıştı. FETÖ mensuplarından geldi.
kalan karakter 1000

as as

kapatın yayın organlarını bu terör guruplarının destek yayınları bitsin ne şikayet ediyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.11.2015 10:37
gercekci gercekci

onlar söylesinler kendilerinden baska kimse inanmiyor zaten, herkes biliyor yalan oldugunu

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.11.2015 07:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.