Bugünkü
Takvim

Milyonerlere özel sığınak

ABONE OL
Milyonerlere özel sığınak
Filmlerde görmeye alıştığımız 'büyük felaketler'den korunmak isteyen zenginlerin yaptırdığı sığınaklar gerçek hayata geçirildi. Çek Cumhuriyeti'ndeki 323 bin metrekarelik The Oppidum adlı kompleks, ihtişamıyla göz doldurdu. Sığınağın yer altında, yüzme havuzundan restorana kadar her türlü imkan bulunuyor. 10 yıl kendine yetecek elektriği olan tesise girenlerin hiç çıkmadan yine burada 10 yıl yaşayabileceği belirtiliyor.

Çek Cumhuriyeti'ndeki adlı 323 bin metrekarelik kompleks, milyonerlerin hiç çıkmadan 10 yıl yaşayabileceği şekilde inşa edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.