Bugünkü
Takvim

Enişteye infaz

ABONE OL
Enişteye infaz
Hatay Antakya'da oturan 58 yaşındaki Ali Osman Yıldırım, eşinden bir süre önce boşanarak memleketi Kozan'a yerleşti ve tek başına yaşamaya başladı. 51 yaşındaki İsmail Hakkı Sağlar da kız kardeşinden ayrılan ile konuşmak için Kozan'a geldi. Bir sokakta içinde ekmek bulunan poşetle evine giden Ali Osman Yıldırım'ı durduran Sağlar, tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine belindeki tabancasını çıkaran İsmail Hakkı Sağlar, önce kabzasıyla yüzüne vurduğu Ali İsmail Yıldırım'ı, başına da bir el ateş ederek öldürdü. Zanlı Sağlar hemen yakalandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.