Bugünkü
Takvim

Vay anam vay!

Murat Ş., yıllardır "Abla" dediği Melahat Ş.'nin öz annesi olduğunu öğrendi. Şoke olan genç, önce evi terk etti. Sonra 'Annelik duygusunu tatmadım' diyerek 50 bin TL tazminat davası açtı

ABONE OL
Vay anam vay!
İzmir'de ancak filmlerde olur denilecek bir olay yaşandı. Urla İlçesi'nde yaşayan Murat Ş.'nin (24), hayatı geçen yıl aile içinde tesadüfen öğrendiği gerçekle karardı. Murat, 24 yıldır ablası olarak bildiği Melahat Ş.'nin aslında öz annesi olduğunu öğrendi. Annesi olan ablası Melahat Ş.'nin kim olduğunu bilmediği kişiden hamile kaldığını ve bu durum karşısında doğum yaparak çocuğunun babasının üzerine kayıt ettirdiğini öğrendi. Anneannesiyle aynı ismi taşıyan annesinin kendisini abla olarak tanıttığını ve kendisini anneannesinin büyüttüğünü belirten genç, öğrendiği gerçek üzerine annesiyle yaşadığı evi terk etti.

'ASLA AFFETMEYECEĞİM'
Sigorta işletmeciliği yapan annesi Melahat Ş.'nin yalvarmasına rağmen eve dönmedi. Yıllarca kendisini kandıran ve annesi olduğunu gizleyen genç kadına karşı tazminat davası açtı. Avukatı aracılığıyla dava açan Murat Ş., yaşadığı sürece affetmeyeceğini söylediği ablası-annesi Melahat Ş.'den 50 bin TL manevi tazminat istedi.

ALİ EYCE

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.