Bugünkü
Takvim

Doğmamış çocuğa nafaka istedi

Doğmamış çocuğa nafaka istedi
Güzellik Uzmanı , hamile kaldığı için kendisini terk eden eski nişanlısı Cengiz Erberk'e dava açıp aylık 5 bin lira nafaka istedi. Dava dilekçesine göre, mankenlik ajansı sahibi Neşe Erberk'in kardeşi Cengiz Erberk, 2014'te Kart ile nişanlandı. Nikah tarihi alındı. Ancak Kart evlenmeden hamile kaldı. Erberk ise "Bebeği istemiyorum" diyerek Kart'tan ayrıldı. Hamileliği ilerleyen Derya Kart ise çocuğunu doğurma kararı alıp, aylık gelirinin 40 bin lira olduğunu söylediği Erberk'e dava açtı ve aylık 5 bin lira nafaka talep etti. Erberk ise "DNA ve kan örneği alınsın. Babası ben olsam bile henüz 11 haftalık doğmamış bir bebeğin ihtiyacı için istenilen 5 bin lira nafaka çok fazla" diyerek davanın reddini talep etti.

Ali OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.