Bugünkü
Takvim

Son model tavsiye

ABONE OL
Son model tavsiye
Eski manken Tuğçe Kazaz, 1 Kasım seçimleri öncesindeki "Yüzde 48 ile AK Parti tek başına iktidar" tahminiyle dikkat çekti. AK Parti'yi desteklediği için Doğan medyası tarafından eleştirildi. Sessizliğini bozan Kazaz, Doğan medyası ve patronu Aydın Doğan'a sert mesajler verdi. Aziz Nesin'den alıntı yapılarak halkın bir kesimine cahil muamelesi yapıldığını söyleyen Kazaz, "AK Parti'ye oy veren yüzde 50'yi cahil gören zihniyet, madem ki bu kadar zekiydi, niye yüzde 50'den oy alamadı?" sorusunu yöneltti. "Allah Doğan medyanın karşısında dimdik duran AK Parti'yi eksik etmesin" dedi ve ekledi: "Aydın Doğan'a sesleniyorum! 1 Kasım sonrası girdikleri sevecen ve sempatik tavırda samimiyse bir teste girmeli. Benim ona bir tavsiyem olacak. Doğan, tetikçilerini susturmalı."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.