Bugünkü
Takvim

Kırmızı çizgi!

medyası, iktidar karşıtı her eylemin yanında yer aldı. Gezi olaylarında 'kırmızı fularlı kız' olarak ünlenen Ayşe Deniz Karacagil'i ekrana çıkarttı. 'Cici kız' diye parlatılan o isim, programın ardından 'ya katıldı. Gözlerin çevrildiği Aydın Doğan ise 3 maymunu oynadı!

ABONE OL
Kırmızı çizgi!
Aydın Doğan medyasının "Cici kız" ilan ettiği Ayşe Deniz Karacagil, 'e çıktı. Kanlı terör örgütü 'ya katıldı. 'dan ise tek ses çıkmadı. İktidar karşıtı her eylemin yanında yer alan Aydın Doğan medyası, Gezi Parkı eylemlerinde ön saflarda yer aldı. Doğan'ın gazete, televizyon ve internet sitelerinde, Gezi Parkı olaylarında "ağaçları bahane ederek" ortalığı yakıp yıkan vandallara destek çıkıldı. Gezi sürecinde "kırmızı fularlı kız" olarak popüler olan Ayşe Deniz Karacagil ise Doğan medyası tarafından "Cici kız" olarak parlatıldı. Hatta Cüneyt Özdemir, CNNTürk'teki 5N1K programına çıkarttığı Karacagil'e övgüler yağdırdı. Yasa dışı eylemler yüzünden yargılanan ve Doğan medyasının desteğini alıp ekrana çıkartılan Ayşe Deniz Karacagil ise CNNTürk'teki programın ardından kanlı terör örgütünün üst kadrosuna atandı! Karacagil'in Gezi kontenjanından Kandil'e çıktığı, Murat Karayılan'ın özel kalemine alındığı ve örgütün Avrupa sorumlularından olduğu açıklandı.

KAMUOYU AÇIKLAMA BEKLİYOR
Skandalı, TAKVİM ortaya çıkarttı. Karayılan ile yan yana objektiflere gülümseyen Karacagil'i "Cici kız" diye parlatan Doğan medyası ise bu gelişme hakkında yorum yapmaktan sakındı. Hilton Oteli'nin bahçesindeki asırlık ağaçları kesmek için sipariş rapor hazırlatan, paralel örgüte destek çıkan Aydın Doğan, şimdiye kadar her hukuksuz icraatı hakkında gazetesi Hürreyet'te baş yazı yayınlatarak, kendisini savunmaya kalktı. Ancak medya patronu, gazete ve televizyonlarında boy gösterdikten sonra PKK'ya katılan Karacagil hakkında 3 maymunu oynadı. Sanal alemde "Doğan'ın maskesi düştü" yorumları yapıldı.


Karacagil, Cüneyt Özdemir'in programında boy göstermişti.

'CİCİ KIZ' OYUNU TUTMADI
Medya patronu Aydın Doğan, ağaçları bahane ederek Gezi'ye destek verdi. Ancak çevre düşmanı olduğu, Hilton Oteli'nin bahçesindeki ağaçları kestirmek için hazırlattığı sipariş raporla belgelendi! Tüm icraatlarını Hürriyet'teki baş yazıyla savunmayı denedi. Ancak medyasının Kandil'e çıkıp PKK'ya katılan Ayşe Zeynep Karacagil'i "cici kız" olarak tanıtmasına açıklık getiremedi.

'DOĞAN'DAN TORPİLLİ'
PKK'ya katılan Ayşe Deniz Karacagil, Aydın Doğan medyası tarafından 'Cici kız' ilan edildi. CNNTürk ekranına çıktıktan sonra PKK'nın üst düzey yöneticisi Murat Karayılan ile objektiflere poz verdi. Parlattığı kızın, Kandil'de ortaya çıkmasının ardından Aydın Doğan'dan tek bir açıklama gelmedi. Skandal ise sosyal medyanın gündemine yerleşti. İşte yorumlar:

Aydın Doğan'ın kırmızı başlıklı kızı...
Kandil'de aşk...
Kırmızı fularlı kızı Aydın Doğan şöhret etti, Murat Karayılan kaptı!
Aydın Doğan'ın torpili Kandil'de bile geçerli!
Doğan medyasının gözü Aydın.
Fularlı cici kız, Karayılan ile kanka olmuş. Şaşırdık mı? Tabii ki hayır!kalan karakter 1000

abdullah abdullah

eski kemalist gazetelerin yerini almissiniz kutlu olsun demmeki ikdidari ele gecirince böyle oluyormus 90 li yillarda yazdiklariniza göz atsaniz iyi olur islami kesimin o zamanki magdur ve devlete olan elsetirisini simdiki hali ile karsilastirirsaniz sidiki haliniz iyi anlasilir ama bunlarda gecer

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2015 17:40
kenan kenan

iste ben buna kızıyorum sorsan ataturkcuyum derler mustafa kemal atatürke taparlar oysaki türkiye cumhuriyetini yıkmaya çalışan terör örgütünün propagandasını yaparlar rezil kepaze ermeniler

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.11.2015 14:24
yunus yunus

doğan medyası oldum olası hep açık saçık kadın pazarlar bu cici kızda onlar arasına girmiş onuda demekki karayılana oazarlamış ona kapatma olmuş

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.11.2015 13:30
kısık ses kısık ses

cici kızmı bundan olsa olsa hain terörist olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.11.2015 13:17
leventk leventk

aasıl cüneyt özdemire sormalı, programında nasıl da mutlu, heyecanlı görünüyorr,

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.11.2015 12:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.