Bugünkü
Takvim

Hayatları değişti

ABONE OL
Hayatları değişti
İZMİR Bayraklı Belediyesi, Yamanlar Mahallesi'nde içinde oturulmayacak kadar kötü durumda olan 6 ve 11 yaşında iki erkek çocuğu ile birlikte yaşayan İsmigül Kılıç'ın evini adeta baştan yaptı. Oldukça sağlıksız bir ortamda yaşayan ailenin çağrısına kayıtsız kalmayan ekipler, ilk olarak erzak, yakacak, giyim ve nakdi yardımda bulundu. Çocuklara kırtasiye desteği verildi. Oturacak kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi bulunmayan ev, eşya bankasından gelen eşyalarla donatıldı. Badana boya işlemi gerçekleştirdi. Akançatı onarıldı. Böylece aile yeni hayatlarına kavuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.