Bugünkü
Takvim

13 yaşında baba silahıyla

ABONE OL
13 yaşında baba silahıyla intihar
İstanbul Zeytinburnu'nda yaşayan baba N.D., eve girdikten sonra 13 yaşındaki oğlu A.D.'nin cansız bedeniyle karşılaştı. İddialara göre; Zeytinburnu'nda bir ilköğretim okulunda okuyan 8. sınıf öğrencisi A.D. evinde yalnızdı. Babasının tabancasını eline aldı. Silah patlayınca A.D. yaşamını yitirdi. Yapılan ilk incelemelerde A.D.'nin ettiğinin düşünüldüğü fakat ölümünde bir takım şüpheler bulunduğu ifade edildi. Ruhsatsız silaha incelenmek üzere el konuldu. Olay Yeri İnceleme Polisleri tarafından evde geniş kapsamlı inceleme yapıldı. Şırnak nüfusuna kayıtlı olan baba N.D.'nin ifadelerine göre tabanca; evde tek başına olan A.D.'nin sol elindeydi. A.D. tek kurşunla yaşamını yitirmişti. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü, olayın intihar mı yoksa farklı bir konu mu olduğunun tespiti için çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.