Bugünkü
Takvim

Seri katil!

, son 20 günde 33 kişiyi öldürdü. İstanbul'da 40 yıllık evli çift de aynı hataya düştü. Zehirlenen yaşlı kadın yaşama gözlerini yumdu

ABONE OL
Seri katil!
İstanbul'da 18 Ekim'den bugüne den ölenlerin sayısı 33'e çıktı. Son kurban ise bir kadın oldu. Pendik'te yaşayan Haydar Dede ile eşi Aliye Sema Dede, sahte alkolden zehirlendi. İkisi de hastaneye kaldırıldı. Haydar Dede yoğun bakımdan çıktı. 40 yıllık eşi Sema Dede ise dokuz gün yoğun bakımda kaldı, ancak kurtulamadı. Yaşlı kadın sahte alkol nedeniyle ölen ilk kadın oldu. İstanbul genelinde sahte alkol üretilen depo ve sahte alkol satılan adreslere yönelik geniş kapsamlı bir çalışma yürüten emniyet birimleri, sahte alkolleri imal eden, piyasaya dağıtımı ile satışını sağlayan 4'ü elebaşı, 8'i büfeci, 9'u ise nakliyeci olmak üzere 21 kişiyi gözaltına almış, şüphelilerden 14'ünü tutuklanmıştı.

HALEN PİYASADA!
Piyasada halen sahte alkol satışı yapıldığını ifade eden yetkililer vatandaşları bandrolsüz ürünlerin satın alınmaması için uyardı.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.