Bugünkü
Takvim

Davet gecikti

maden faciasında babası Mehmet Özcan'ı kaybeden Ömer Asaf Özcan, 6 aydır 'dan gelecek daveti bekliyor. Ömer, daha önce iptal edilen program nedeniyle Türk Telekom Arena'ya gideceği gün için sabırsızlanıyor

ABONE OL
Davet gecikti
Karaman 'te meydana gelen maden kazasında Mehmet Özcan hayatını kaybetti. Küçük oğlu Ömer Asaf (6), "Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" sözüyle Türkiye'nin hafızasına kazındı. Bunun üzerine lı olan minik Ömer için yetkililer harekete geçti. İlk önce futbolcular küçük la buluştu. İstanbul'a da davet edildi. Ancak, 6 aydır hayalini kurduğu İstanbul'a gidemedi. Ömer'in 6 ay önce Galatasaray tarafından Arena'da maç izlemek için davet edildiğini anlatan anne Fatma Özcan, "Oğlum davetli olarak İstanbul'a gitmek için hazırlık yaptığı sırada program iptal edildi. Bizi arayan yetkililer, uçakta yer olmadığı için davetin ileri bir tarihte gerçekleşeceğini söyledi. Ancak o günden beri oğlum Ömer, aklına geldikçe beni Galatasaray'dan aradılar mı diye soruyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.