Bugünkü
Takvim

Tüyler ürperten şiddet

ABONE OL
Tüyler ürperten şiddet
Antalya'da yaşayan Azerbaycan asıllı Türk vatandaşı Elmira A. (29) 9 yıl önce üniversitede tanışarak evlendiği eski kocası A.H.D. ile Siirt'e yerleşti. Aradan geçen süre içerisinde çiftin iki çocuğu dünyaya geldi. Çocukların dünyaya gelmesiyle birlikte Elmira A. eşinden şiddet görmeye başladı. Matematik öğretmeni olan eşinden sürekli şiddet gördüğü için boşanma kararı alan Elmira A., bunu dile getirince tekrar şiddet görse de kocasıyla anlaşmalı olarak ayrıldı.

BOZUK TÜRKÇEYLE MESAJ
Elmira A. 'ya taşındı. Genç kadın 22 Ekim Perşembe günü evine gizlice giren eski eşi tarafından öldüresiye dövülüp kolu kırıldı ve yüzüne aldığı darbeler sebebiyle gözlerinin altı morardı. Ölümün kıyısından döndüğünü anlatan Elmira A., "Ağzımı bantlayıp beni sandalyeye bağladı. Anneme bozuk dille 'Ben uyumak' yazdım. Annem şüphelenince polise haber vermiş. Eski eşim beni öldürecek" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.