Bugünkü
Takvim

Ses var görüntü yok

Ses var görüntü yok
Gülen Örgütü'nün en önemli yayın organı olan Zaman gazetesinin eski yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı, uzun süre sonra ortaya çıktı. Gülen Örgütü'nün tüm isimleriyle destek verdiği protesto eylemlerine CHP, HDP, MHP'den vekiller giderken ortalarda görünmeyen Dumanlı, Bugün TV'ye telefonla konuk oldu. Neden desteğe gelmediğini söylemeyen Dumanlı, "Bu zulüm unutulmayacak" diye konuştu. Bu arada 'na kayyum atanan isimler dün göreve başlarken, grubun genel yayın yönetmeni Tarık Toros'un görevine son verildi. Kanaltürk, Bugün TV'nin yayınları ise gün boyunca verilemedi.

kalan karakter 1000

ali rıza ali rıza

Onun gıkı çıkmaması normal. İpi fetonun elinde. Eskiden hakkaten düdük gibi öttürüyordu bunu. Artık herhalde modası geçti. Güzel bir başlık olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 29.10.2015 14:03
Vatansever Vatansever

Hepinizin Allah belasini versin

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 29.10.2015 10:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.