Bugünkü
Takvim

Eşsiz destek

Eşsiz destek
Antalya Konyaaltı'nda kanser teşhisi konulan Elif Şahin (32), eş desteğiyle umut buldu. Bayram Şahin'in (33), mali müşavir eşi 'e, 2 ay önce meme kanseri teşhisi konuldu. Bayram, yaklaşık 1 ay önce kemoterapi tedavisine başlanan eşinin saçlarının döküleceğini öğrendi. Eşini bu yüzden mutsuz ve karamsar gören adam da harekete geçti. Eşine destek olmak için saçlarını kestirdi. Eşinin eve saçsız döndüğünü gören genç kadın, duygusal anlar yaşadı. Kanser tedavisi gören kadın, her şeyin geçici olduğunu vurgulayıp, "Eşimin desteği yeniden umutlu ve olumlu düşünmeye başladım. Saçlarım yeniden çıkacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.