Bugünkü
Takvim

Rustik baskın

ABONE OL
Rustik baskın
Konya, İstanbul ve Kocaeli'nde dün düzenlenen larda üyesi 67 kişi gözaltına alındı. İstanbul'da yakalanan "eylem timi"nin Diyarbakır'daki militanlardan saldırı talimatı beklediği tespit edildi. Kilis'te ise Suriye'den Türkiye'ye geçmeye çalışan 17 DAEŞ militanı yakalandı. Antalya'da da DAEŞ ile bağlantılı olduğu öne sürülen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Eş zamanlı operasyonda aralarında Rus karı-kocanın da bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı. Zanlıların Irak ve Suriye'deki DAEŞ militanlarıyla irtibat halinde olduğu kaydedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.