Bugünkü
Takvim

Oyunbozan

'de aç kalan yavru , kahvehaneye daldı. Sağa sola kaçışan hayvan, ortalığı birbirine kattı. Oyun oynarken ayı ile karşılayan vatandaşlar ise korkudan masaların üzerine çıktı

ABONE OL
Oyunbozan ayı
KIŞ uykusundan önce yiyecek depolamak isteyen bir , yolunu şaşırdı. Kahvehaneye giren yavru ayı, vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Sinop ve Kastamonu'da yerleşim yerlerine kadar inen ayıların ardından, Tunceli'de de aynı korku ortaya çıktı. Pülümür İlçesi'nde ormanlık alanda yiyecek arayan yavru ayı, ilçe merkezine inip bir kahvehaneye daldı. Kahvehanede oyun oynarken ayı ile karşılaşan vatandaşlar ise korkudan ne yapacaklarını şaşırdı. Ayı kahvehanenin içerisinde sağa sola kaçışıp çıkış yolunu ararken, panikleyen vatandaşlar da masaların üzerine çıktı. Bazıları ise "İmdat" diye bağırarak dışarı çıkmayı başardı. Ayı yavrusu, dakikalar sonra kahvehanenin balkonundan kaçtı. Ayının kahvehaneye girme anı ve sonrasında yaşanan panik ise kameralara saniye saniye yansıdı. Vatandaşlar, "Canımızı zor kurtardık" açıklaması yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.