Bugünkü
Takvim

Bol kepçe ihale

'nin yavru partisi olan 'li belediyeler öz yönetim küstahlığına sarıldı! Kepçelerini terör örgütünün hizmetine verip hendekler kazdırdı! İdil Belediyesi ise teröristler tarafından açılan çukurların kapatılması işini ihaleye çıkardı!

ABONE OL
Bol kepçe ihale
Kanlı terör örgütü , talimat verdi. 'nin yavru partisi 'li belediyeler öz yönetim ilan etti! Sözde öz yönetim küstahlığına sarılan belediye başkanları, belediyelerin kepçelerini teröristlerin hizmetine verdi. Terör örgütü PKK'nın sözde gençlik yapılanması olan YDG-H militanları, belediye kepçeleriyle hendek kazıp güvenlik güçlerine saldırı düzenledi! Bölgedeki birçok belediye aracı ve çalışanının hendeklerin kazılmasına katkı sağladığı tespit edildi. PKK'ya verilen bu destek, tek tek görüntülendi, İşte o belediyelerden olan İdil, ilginç bir karar verdi. Şırnak'ın İdil ilçesinde DBP'li belediye başkanı, terör örgütü PKK mensuplarınca kazılan hendeklerin kapatılması ve barikatların temizlenmesi işini ihaleye çıkardı. Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülecek ihalenin şartnamesinde iki yıllık tecrübeli inşaat mühendisi veya mimarın çalıştırılması ve 35 günde işin tamamlanması şart koşuldu. İdil Belediye Başkanı Mehmet Muhdi Aslan, hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması için belediyeye ait iş makinesi bulunmadığından ihaleye çıktıklarını öne sürdü. Ancak Aslan'ın bu açıklamaları sosyal medyada büyük tepki topladı! Elektronik Kamu Alımları'ndan (EKAP) duyurulan açık ihalenin ise 2 Kasım'da yapılacağı açıklandı.kalan karakter 1000

mehmet mehmet

haydi müslümanlar bunlara dersini 1 kasımda verelim ki, sonrasında bunlardan hesap sorsun devletim. eğer ki birlik olursak bunların kaçacağı yer kandil orasıda kurtaramıyacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 28.10.2015 08:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.