Bugünkü
Takvim

Kağan ağlattı

Türkiye'nin seferber olduğu Kağan'dan kötü haber geldi. İlik naklinin ardından tekrar ye yakalanan hayatını kaybetti

ABONE OL
Kağan ağlattı
BURSA'da Mustafa- Muzaffer Altıncan çiftinin oğlu Alper Kağan, 2013'te dünyaya geldi. 17 ay önce teşhisi konulan çocuğun yaşaması için ilik nakli gerekti. Müjdeli haber ise Almanya'dan geldi. Aranan iliğin, Almanya'da bulunduğu bildirildi. Ancak güvenlik görevlisi baba, nakil için gerekli olan 75 bin lirayı temin edemedi. Bunun üzerine başlatılan yardım kampanyasına, Ayşe Tolga, Selin Şekerci, Ertuğrul Sağlam gibi ünlü isimler de destek verdi. Nakil için gerekli paranın toplanmasının ardından Almanya'dan getirilen ilik, Aralık 2014'te küçük Kağan'a nakledildi. Ancak rutin kontrolleri devam eden çocuğun hastalığı 2 ay önce nüksetti. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören Kağan, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.