Bugünkü
Takvim

Aslı huzura erdi

Aslı huzura erdi
Erzurum'un Konaklı Kayak Merkezi'nde 12 Ocak 2012 tarihinde antrenman yaparken pist kenarındaki tahta kar perdelere çarpınca hayatını kaybeden 'nun (17) ölümü ile ilgili davada karar açıklandı. 4. Asliye Ceza Mahkemesi, Türkiye Kayak Federasyonu eski Başkanı Özer Ayık ile İl temsilcisi Nevzat Bayraktar'a 2.5'ar yıl hapis cezası verdi. Diğer sanıklar ise 1 yıl 8'er ay hapis cezasına çarptırıldı. 9 kamu görevlisi beraat etti. Karar sonrası baba Ahmet Metin Nemutlu, şunları söyledi: "Aslı'nın ruhu herhalde huzura ermiştir. Bu dava sonucu, spor kamuoyunda örnek bir karar olacak".

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.