Bugünkü
Takvim

Babanın sabah cinneti

Alkolik baba, gece yarısı karısı ve oğluyla tartıştı. Sabah erkenden kalkan adam uyuyan eşini ve oğlunu kafalarına tabancayla ateş ederek öldürdü. Baba daha sonra polisi arayarak teslim oldu

ABONE OL
Babanın sabah cinneti
İstanbul Eyüp'te hemen hemen her gün alkol alan 60 yaşındaki Yaşar Yılmaz, dün yine içerek gece yarısı evine gitti. Çok sayıda ticari taksi ve gayrimenkulü bulunan Yaşar Yılmaz, gece yarısı 40 yıllık karısı Fatma Yılmaz'la (60) tartışmaya başladı. Anne Fatma Yılmaz, daha sonra evli ve eczacılık yapan 40 yaşındaki oğlu Hacı Yılmaz'ı aradı. Eve çıkan oğul Yılmaz, babasını sakinleştirmeye çalıştı. Babasını sakinleştirip yatırdıktan sonra annesine bir şey yapar diyerek Hacı Yılmaz'da evde kaldı. Sabah saat 07.00 sıralarında uyanan baba Yaşar Yılmaz, uykuda olan karısı Fatma Yılmaz'ın kafasına sıkarak oğlunun uyuduğu odaya geçti. Burada da uyuyan oğlu Hacı Yılmaz'ın kafasına sıktı.

BİR SİGARA İÇTİ
Daha sonra oturan cani baba ölmelerini bekler gibi sigara içtikten sonra saat 07.40 sıralarında polisi aradı. Karısını ve oğlunu öldürdüğünü söyleyen Yaşar Yılmaz, olay yerine gelen polis ekiplerine teslim oldu. Yapılan incelemenin ardından anne ve oğlunun cesetleri Adli Tıp Kurumu'na
kaldırıldı.

Barış SÖZAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.