Bugünkü
Takvim

Aşk kurşunları

Aşk kurşunları
Ardahan'da kuaförlük yapan Zeynep Tekinarslan (29) ile vergi rekortmeni iş adamı Ersoy Tunç, gönül ilişkisi yaşıyordu. İkilinin arası bir süre sonra açıldı. Önceki gün Tunç ile Tekinarslan yolda karşılaştı. Konuşmak için Tekinarslan'ı aracından indirmeye çalışan Tunç, başarılı olmayınca silahını çekip otomobilin sol camından ateş açtı. Tunç'un silahından çıkan kurşunlar, şoför koltuğunda bulunan Zeynep Tekinarslan ile yanındaki Nur Ayyıldız'a (22) isabet etti. 2 kadın silahlı saldırı sonucu yaşamlarını yitirirken, Ersoy Tunç polise teslim oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.