Bugünkü
Takvim

predatörü arıza yaptı

ABD predatörü arıza yaptı
Sınırda yine İnsansız Hava Aracı hareketliliği yaşandı. Rus İHA'sından sonra bu kez de ABD predatörü, Hatay'a acil iniş yaptı. savaş uçaklarından önce İncirlik Üssü'ne gelen ve 'nin kuzeyindeki DAEŞ hedeflerine yönelik nokta operasyonlar yapan silahlı predatörlerden biri arızalandı. Pazartesi akşamı Suriye'nin kuzeyinde uçuş yapan silahlı predatör, motorundaki arızanın fark edilmesi üzerine düşmesini engellemek için Türk hava sahasına doğru yönlendirildi. Uzaktan komuta edilen ve Suriye'ye düşmemesi için Hatay'a doğru uçuşa geçen predatör, Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nin Gölova Köyü yakınlarına sorunsuz şekilde iniş yaptı. , İncirlik'e götürüldü. Öte yandan ABD Savunma Bakanlığı, Suriye hava sahasında Amerikan ve Rus savaş uçakları arasında çatışma ya da çakışma yaşanması riskinin en aza indirilmesi konusunda anlaşmaya varıldığını açıkladı.


kalan karakter 1000

Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

bunlar birbirlerini isirmazlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.10.2015 09:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.