Bugünkü
Takvim

Cansız kalkan

Terör örgütü mezarlıkları üs haline getirdi! Lice'deki üç günlük operasyonda terörist mezarlığı içinden patlamaya hazır 58 bombalı tuzak, 1 eğitim merkezi ile 30 tondan fazla esrar ele geçirildi...

ABONE OL
Cansız kalkan
Kanlı terör örgütü , sivilleri canlı kalkan yaptı. Şimdi de mezarların arkasına sığındı. Diyarbakır-Bingöl ve Lice Karayolu'nun sık sık kesilmesi, kimlik kontrolünün yapılması, bazı araçlara el konulması üzerine Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı düğmeye bastı. Lice'de şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Latif Adıgüzel'in isminin verildiği operasyon başlatıldı. 15 Ekim'de başlayan ve 3 gün süren operasyonda PKK'nın bir mezarlığı üs ve uyuşturucu tarlası haline getirdiği anlaşıldı.

4 BİN ADET TORPİL...
Dibek bölgesinde düzenlenen operasyonda terörist mezarlığı olarak kullanılan alan ve çevresindeki kaçak yapılar hedef alındı. Üç gün sonunda bölge tamamen terör unsurlarından arındırdı. Diyarbakır Valiliği ise operasyonla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: "Terörist mezarlığı ve çevresindeki kanun dışı yapılara yakın mesafede; 30 tondan fazla esrar, 58 adet patlamaya hazır el yapımı bomba düzeneği, 5 adet sığınak, bir eğitim merkezi, 400 kilo amonyum nitrat, 125 adet el yapımı bomba, 4 bin adet torpil ile 1 adet yabancı bir araca ait plaka ele geçirildi. Ayrıca çok sayıda terörist öldürüldü."

OPERASYONDAN ÖNCE VE SONRA


Güvenlik güçleri, şehit Uzman Çavuş Latif Adıgüzel'in adının verildiği bir operasyon düzenledi. Operasyonda hainlerin bir mezarlığı "üs" yaptığı ortaya çıktı. Söz konusu alan operasyonda yerle bir edildi.Teröristlerin mezarlıkları esrarın hammaddesi olan hint keneviri tarlasına çevirdiği ortaya çıktı.Operasyonda uyuşturucu alanları temizlenirken terörist mezarlıkları ortaya çıktı.
kalan karakter 1000

Haydar Haydar

ölüleride dirileride boş çakallar ölülerinin mezarlarına esrar dikiyor ölülerinin ceset gübreleri esrarlarını beslesin diye demekki hainlerin hiç birşeye saygıları yok çünkü ermeni uşakları kürt kardeşlerime yaklaşan örgütten kim olursa olsun anında güvenlik güçlerimize bildirmesi gerekiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.10.2015 14:23
nizamettin nizamettin

zaten bu komolara ancak ölüler ses çıkaramaz. yoksa artık bunlara bölgenin kürt halkı bile sabredemiyor. o yüzden mezarlıklara çekildiler. Ancak kısa bir zaman sonra mezarlığın dibini de boylayacaklar. yerlerinde olsam bu mıntıkalarda mezarımı da kazardım...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 20.10.2015 12:37
Vatan Vatan

Bunlar yapılırken at gözlüklerini takanlar yenimi farkına vardılar bunların. sizinki buna benze Hacı Dedem Eşeğe bindi ayakları yere değdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 20.10.2015 10:38
vatandaş vatandaş

Bumezarlıkları açarlarken nerelerdeydiniz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır3
cevapla 20.10.2015 09:43
mehmet mehmet

uyuşturucu ve kaçakçılığı engellenirse bu pislik domuz sürüleri açlıktan dağılır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 20.10.2015 08:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.