Bugünkü
Takvim

Rus Büyükelçi: terör örgütü değil

ABONE OL
Rus Büyükelçi: PKK terör örgütü değil
Rusya, Ortadoğu'da dengeleri değiştirdi. Diktatör Esad ile işbirliği yapıp, Suriye'de DAEŞ'i vurma bahanesiyle hava operasyonları düzenledi. Bu operasyonlarda muhalifleri hedef aldığı iddia edilen Rusya'nın Türk hava sahasını ihlal etmesi ise ilişkileri gerdi. Rusya, terör estirmeye devam etti! Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'dan skandal bir açıklama geldi. 'yı terör örgütü olarak tanımadıklarına dikkat çeken Karlov, "Türkiye'nin uluslararası terörizm sorunları ile ilgili endişelerini anlıyoruz. Fakat PKK ve PYD ne Rusya ne de Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi tarafından terör örgütü olarak tanınmamakta" dedi.

kalan karakter 1000

mecid mecid

yok ya ruski votkaci

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.10.2015 10:53
MEHMET MEHMET

bizde Rus topraklarında terörü desteklemeliyiz. bizdeki Ruslara oturma iznini kaldırmalıyız. geldikleri gibi geri göndermeliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.10.2015 09:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.