Bugünkü
Takvim

Mutlu son

ABONE OL
Mutlu son
Konya'da yaşayan Bahidiye (34) ve Turgut Çınar (38) çifti, 16 yıl önce evlendi. Bugüne kadar hamile kaldığı bebeklerinden 9'unu anne karnında, 1'ini de doğduktan hemen sonra kucağına alamadan kaybeden Bahidiye Çınar, derin bir üzüntüye girdi. Çift, çocuk sahibi olabilmek için Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Acar'a başvurdu. Kadının, anne karnında yeterli kan gitmemesi sonucu bebeklerini kaybettiği belirlendi. Buna göre tedavi şekillendirildi. Uygulanan tedavinin ardından hamile kalan Çınar, düzenli takibe alındı. En sonunda mutlu sona ulaşıldı. Zeynep adını verdikleri bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geldi. Yaşadıklarını anlatırken mutluluk gözyaşı döken Çınar, bebek sahibi olmanın çok güzel duygular yaşattığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.