Bugünkü
Takvim

Böyle aşk görülmedi

Aydın'da 52 yaşındaki adam, hayatını kaybeden çocukluk aşkını mezarından çıkardı. Kendi istediği yere defnetti! Kadının çocukları şikayetçi oldu!

ABONE OL
Böyle aşk görülmedi
Aydın'da yaşayan Nuray Kocakulak (51) ile Mustafa Kansu, çocuk yaşlarda birbirlerine aşık oldu. Ancak Kocakulak'ın ailesi, kızlarını Kansu'ya vermedi. Aşkını kalbine gömen genç kadın, hayatını Hüseyin Kocakulak ile birleştirdi. Kansu da, başka bir kadınla evlendi. Evliliğinden üç çocuk sahibi olan kadının, eşi 2000 yılında hayatını kaybetti. 'nun eşi de bir süre sonra öldü. Eşlerini kaybeden Kocakulak ve Kansu, yıllar sonra imam nikahıyla hayatlarını birleştirdi.

İÇİNE SİNDİREMEDİ
Ancak mutlulukları uzun sürmedi. Ayağı kırılan kadın, beyninde kan pıhtılaşması sonucu 22 Mayıs 2015'te öldü. Kansu, kadının ilk evliliğinden olan çocuklara annelerini, kendi istediği mezarlığı defnetmelerini istedi ama bu kabul görmedi. Kadın eski eşinin yanına gömüldü. Bunu içine sindiremeyen Mustafa Kansu, sevdiği kadının cenazesini öldüğü gün mezarından çıkarıp kendisinin satın aldığı aile mezarlığına defnetti. Çocuklar şikayetçi oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.