Bugünkü
Takvim

Kardeş belası!

Prof. Aksu, kardeşinden alacağı olduğunu iddia eden 2 kardeş tarafından kaçırıldı. 4 gün boyunca hapis hayatı yaşadı.

ABONE OL
Kardeş belası!
ADANA Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları bölümünde görevli , 4 gün önce eve gelmedi. Aile polise giderek başvurdu. Bu sırada Aksu'nun kardeşi Ümit Aksu'ya telefon eden şahıslar "Ağabeyin elimizde, bizi dolandırdığın 760 bin lirayı ver" dedi. Bunun üzerine Aksu durumu polise bildirdi. Ekipler, telefon sinyallerinden şahısların Mersin'de olduğunu belirledi. Eve operasyon yapan özel ekip, Mehmet Akif B. ile Ramazan B.'yi yakaladı. Zanlılar ifadelerinde ilaç ithalat ve ihracatı yaptıklarını, Aksu'nun kardeşi Ümit'in kendilerine yurt dışından ilaç getireceğini söyleyerek 760 bin lira para aldığını belirterek, "Uzun zaman geçti. Ne ilaçlar geldi, ne de parayı geri verdi. Biz de hocayı konuşmak için Şanlıurfa'ya götürdük" dediler. Bunun üzerine ekipler, Haliliye ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi'ndeki eve baskın yaptı. Aksu'nun bodrumda eli kolu bağlı ve ağzı kapatılmış bir şekilde tutulduğu ortaya çıktı. Aksu kurtarıldı, evin sahipleri ile zanlı kardeşler adliyeye sevk edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.