Bugünkü
Takvim

Bomba kadın

sunda, yanındaki adamdan şüphelenen genç kadın, 'Canlı bomba var' diye bağırınca ortalık karıştı. Korkuya kapılan yolcular izdihama yol açtı. Sivil polisler silahlarını çıkardı. Panik, saniye saniye kameralara yansıdı

ABONE OL
Bomba kadın
Ankara'daki kanlı saldırıda hayatını kaybedenlerin acısı tazeyken; 10 Ekim'de yaşanan bu elim olaydan 2 gün sonra yine Başkent'te bir başka facianın eşiğinden dönüldü. Batıkent durağına doğru ilerleyen da genç bir kadın yanındaki adamdan şüphelendi. "Arkadaş canlı bomba, burada canlı bomba var" diye bağırdı. Ne olduysa bundan sonra oldu.


İHBAR YANLIŞ ÇIKTI
Bir anda ortalık karıştı. "Kaçın, kaçın" sesleri yükseldi. İtişip kakışan yolcular, birbirlerinin üstüne basıp geçmeşe çalıştı. İzdihamda yaşlılar, kadınlar ve çocuklar ezilme tehlikesi geçirdi. O anda devreye 2 sivil polis girdi. Metroda yolculuk yapan sivil polisler silahlarını çekip, kadının şüphelendiği adamın üzerini aradı. Kimliğini kontrol etti. Neye uğradığını şaşıran adam da ceketinin düğmelerini açıp, canlı bomba olmadığını ispatlamaya uğraştı. Adamın canlı bomba olmadığı anlaşılınca, polisler vatandaşları sakinleştirmeye çalıştı. Herkes korkunca metro seferleri durduruldu, elektrik kesildi. Güvenlik önlemleri alındı, yolcular tahliye edildi. Tehlike yoktu ama kimse ikna olmadı. Metrodan kaçan yüzlerce kişi ip gibi sıralanarak metrelerce raylarda yürüdü. Olayın ardından metroyu birbirine katan kadının ifadesi alındı. Kimliği açıklanmayan kadının son saldırıdan etkilendiği belirtildi.


kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

lennnnnn salak kadın lennnnnn manyak kadın kendine maceramı arıyorsun ya gerçekden üzerinde bomba olsaydı ve o an korkuyla bombayı patlatsaydı eeeeeeeeeeeeeee...................

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 17.10.2015 14:26
mehmet mehmet

HAİNLER ONLARIN DESTEKÇİLERİ inşallah sizler bu acıyı sizler yaşarsınız. en çok da bu hainlere destek olanlar yaşar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.10.2015 11:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.