Bugünkü
Takvim

10 terörist öldürüldü

10 terörist öldürüldü
Güvenlik güçleri Doğu ve Güneydoğu'daki operasyonlarını genişletti. Yaz boyunca teröristlerin sık sık yol kesip kimlik kontrolleri yaptığı ve araç yaktığı Tunceli- Pülümür-Erzincan karayolu dün sabahtan itibaren valilik tarafından ulaşıma kapatıldı. Tunceli ve çevresinde 'ya yönelik geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Valilikten yapılan açıklamada "Vatandaşlarımızın güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbir alınmaktadır. Vatandaşlarımızın ikinci bir açıklamaya kadar alternatif yol güzergahlarını kullanmaları önemle duyurulur" denildi. Öte yandan Hakkari'deki operasyonlarda da 10 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyonlar sürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.