Bugünkü
Takvim

Öldürülen kadının katili kadın çıktı

Öldürülen kadının katili kadın çıktı
Adana'da yüzü maskeli bir kişi tarafından 100 metrelik kovalamaca sonunda girdiği bir evin bahçesinde öldürülen Neriman Hügül'ün (27) ölümüyle ilgili soruşturmayı derinleştiren polis, önemli bilgilere ulaştı. Bir barda çalıştığı öğrenilen genç kadının, komşusu Leyla Elmastaş (28) tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Olay anında tanınmamak için çarşaf giyip yüzünü peçeyle örten katil zanlısı Leyla Elmastaş'ın, cinayeti 8 Ağustos'ta bar kavgasında hayatını kaybeden ağabeyi İzzet Elmastaş'ın intikamını almak için işlediği ve ağabeyinin ölümüyle ilgili suçladığı Neriman Hügül'ü daha önce tehdit ettiği öğrenildi. Annesi ve 2 komşusuyla birlikte gözaltına alınan Leyla Elmastaş, cinayet suçlamasını reddetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.