Bugünkü
Takvim

Kızım için öldürdüm

ABONE OL
Kızım için öldürdüm
ADANA'da yalnız yaşayan 70 yaşındaki Osman Efe'nin katil zanlısı, eve temizliğe gelen 39 yaşındaki Selma C. çıktı. Polisler cinayeti, evde buldukları kanlı kadın terliğinden hareket ederek çözdü. Aynı mahallede oturan evli ve iki çocuk annesi Selma C. gözaltına alındı. Selma C., verdiği ilk ifadesinde 'nin yanına temizliğe gittiğini, bir süre sonra kendisiyle para karşılığı cinsel ilişkiye girmeye başladığını söyledi. Selma C., "Eve temizliğe gelirken bir kereliğine 15 yaşındaki kızımı getirdim. Osman Efe kızımı görünce bana, 'Kızını da getir onunla da birlikte olmak istiyorum' dedi. Bende kendisini tersledim. Ama kızımla birlikte olmak için ısrar etti. Israrlarına dayanamayınca öldürdüm" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.