Bugünkü
Takvim

Yeni Asır'a çirkin saldırı

ABONE OL
Yeni Asır'a çirkin saldırı
İzmir'de Ankara'daki patlamalara tepki için önceki gün yapılan eylemde DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı'nın Yeni Asır ve Sabah Gazeteleri'ni hedef göstererek yaptığı provokasyon hedefine ulaştı. Dün 15.30 sıralarında bir grup, Yeni Asır Gazetesi'nin Çankaya'daki binasına saldırdı. İçeriye girerek sloganlar atan saldırganlar, "Burayı kan gölüne çeviririz" diye tehditler yağdırıp, kırmızı boya ve yumurta attı. İzmir Halkevleri Şubesi üyesi oldukları iddia edilen saldırganlar, daha sonra sloganlar atarak şube binasına doğru kaçtı. Polis, 2 zanlıyı gözaltına aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.