Bugünkü
Takvim

Eş başkan !

Amatör futbolcu , para vermesine rağmen kulübü Aksu Ferrokrom Spor lisansını çıkarmadı. Buna kızan Aktaş, futbol kulübü satın aldı. Lisansına kavuşan adam eşi İnci'yi de başkan yaptı

ABONE OL
Eş başkan !
Antalya'da fıkraları aratmayan bir azim mücadelesi yaşandı! Kentte yaşayan Eyüp Aktaş (31), 7 yaşından bu yana birçok kulüpte amatör futbolcu olarak top koşturdu. Geçen yıl kariyerine Aksu Ferrokrom Spor'da devam etme kararı aldı. Aynı zamanda kuyumcu dükkânı işleten futbolcu burada bir türlü beklediği lisansını alamadı. Defalarca bu isteğini yöneticilere ve antrenöre dile getirdi. En son gidişince lisans çıkarmanın maliyetli olduğu, bu yüzden işlemlerin ağırdan alındığı belirtildi. Kulübünün lisanslı oyuncusu olmak isteyen Aktaş, yönetime, maliyeti karşılayacağını belirtti. Gerekli olan 750 TL'yi verdi. Sabırsızlıkla prosedürlerin tamamlanmasını bekledi. Ancak, günler, haftalar hatta aylar geçti. Dayanacak gücü kalmadı. Kulüpten ayrıldı. Ancak, hayalinden vazgeçmedi. 'Eğer futbolcu olarak lisans alamıyorsam, kulüp satın alırım, lisans çıkartırım' diyerek futbol kulübü aramaya başladı.

EŞİM SÜREKLİ MAÇ İZLEMEYE BAŞLADI
En sonunda bir kulüp satın aldı. Başkan olarak da ev hanımı olan eşi İnci Aktaş'ı atadı. Kısa zamanda lisansına kavuştu. İşte tüm bu ilginç anıların sahibi olan amatör futbolcu ve kuyumcu olan Aktaş, "Lisans ücretini vermeme rağmen lisansım çıkarılmadı. Bu duruma çok kızdım, içerledim. Hırs yaptım. Satın almak için kulüp aramaya başladım. Denizgücü Spor Kulübü'nü aldım. Kulübün adını da mahallemin adı Cihadiye ile değiştirdim. Futbol oynamak istediğim için başkanlık koltuğuna da eşimi oturttum. Eşim futboldan nefret ederdi ama onu başkan
yapınca artık futbol maçlarını izler oldu."kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.