Bugünkü
Takvim

Bıçakla direndi

ABONE OL
Bıçakla direndi
Adana'da önceki gün iki kişi, Hayriye Borazancı ve yeğeni Leyla Uçan'ın çalıştırdığı tekel bayiine kask takıp tabancalarla girdi. İçeri girer girmez kasada duran Borazancı'ya poşeti atıp, "bunun içine paraları doldur" diye bağırdı. Kadın önce kasadaki 200 lirayı poşete koyup zanlının önüne attı. Ancak zanlı poşete bakıp parayı az bulunca, "kasadaki bütün paraları ver, yoksa seni öldürürüm" dedi. Bunun üzerine kadın sinirlenerek kasanın altındaki bıçağı çıkartıp kafasına tabanca dayayan iki kişiyi kovaladı. Daha sonra ise polisi aradı. Bu anlar ise saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Kısa sürede yakalanan zanlılar adliyeye sevk edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.