Bugünkü
Takvim

fareleri

Herkes can derdindeyken onlar hasta yakınlarının çantalarını karıştırdı. Telefon ve altınları çalınanlar polise gidince ye mekan tutan 2 yakalandı

Hastane fareleri
Adana Numune Eğitim ve Araştırma si Beyin Cerrahi Bölümü'nde yatan Menderes Arıcı ile Zeynep Akkuş ile Ortopedi Bölümü'nde yatan Duran Günaltı'nın yakınları cep telefonları çalındığı için polise başvurdu. Başvuru üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı lık Büro Amirliği ekipleri hastanede hasta yakını ve hasta bakıcı kılığına girerek önlem aldı. Yapılan bu çalışma sonucunda polis durumundan şüphelendiği Halil K. ve Eren T.'yi durdurup üst araması yaptı. Yapılan aramada hastalara ait 3 cep telefonu ve hırsızlıkta kullandıkları keski çıktı. Polis, 2 zanlıyı hemen gözaltına aldı. Hastanenin güvenlik kamerasından da şahısları eşleştirip hırsızların bu zanlılar olduğunu belirlendi. 2 hastane faresinin Kulak Burun Boğaz Bölümü'nden Ayşe Zararsız isimli kadının da içinde altın olan çantasını aldıkları belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.