Bugünkü
Takvim

Karayılan tehdit etti Ankara kana bulandı

Ankara'da 95 kişinin katledildiği hain saldırı, PKK'nın elebaşısı 'ın, "Metropollere saldırırız" tehdidinden 13 gün sonra yaşandı

ABONE OL
Karayılan tehdit etti Ankara kana bulandı
Ankara'da 86 masum vatandaşın katlediği hain saldırı, Terör örgütünün Kandil'deki elebaşısı 'ın "kanlı mesajı" ardından geldi. Terör örgütü lideri Karayılan 28 Eylül'de, yani saldırıdan 13 gün önce PKK'nın yayın organı Yeni Özgür Politika adlı gazeteye röportaj verdi. O röportajda katliam yapacakları tehdidini savurdu.

YENİLGİ İTİRAFI

Karayılan röportajı 15 gün önce terör örgütü PKK'nın Beytüşşebap'taki ağır kaybı sonrası verdi. 2 askerin şehit düştüğü 34 teröristin öldürüldüğü saldırı sonrası gazeteye konuşan Karayılan, PKK'nın ağır kayıpları içinse şöyle dedi: "Çêman Alayı'na dönük olan ilk safhadaki kayıplarımızın fazla olması eleştirilecek bir husustur. Buna ilişkin daha doğru bir harekat tarzı ve tedbirler geliştirilebilirdi. Yine güçler arasındaki koordinede bazı yetersizliklerin yaşandığı anlaşılıyor. Bu tür kapsamlı ve koordineli eylem planlamalarında tüm güçlerin dakik davranıp herkesin zamanında görev yerine ulaşması gerekiyor ama bir kolda gecikmeler yaşanıyor. Bu yüzden bir takım boşluklar oluşuyor ve bazı kayıplar veriliyor. Aslında bu tarz eylem bir ilktir; acemilikten kaynaklı sorunlar da var. Bundan kaynaklı yetersizlikler yaşanmıştır"

'METROPOLLERİ VURURUZ'
Karayılan aynı röportajda, operasyonlarda güvenlik güçlerinin teröristlere yönelik operasyonlarıyla ilgili de konuştu. Bu operasyonlardan rahatsızlığını dile getiren terörist başı , "Ha yarın onlar şehirlerde daha fazla katliama yönelirlerse o zaman Ölümsüzler Taburu da metropollerde harekete geçer" diyerek açıkça olası bir saldırıya işaret etti.

kalan karakter 1000

enar enar

Ellerinden geleni ardlarına koymasınlar. Bu millet neler gördü, ne engeller aştı. İhanetler edenlere de alışığız ve elbette altedeceğiz. Son kötü gelişmelerin tek iyi tarafı, içimizdeki birçok satılmış ve hainin deşifre olmasıdır. Artık gerekeni yapmak daha kolaylaştı. DİK DUR TÜRKİYEM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2015 18:11
memo memo

Zaten saldırıyorsunuz. Kendiniz kendi çıkarlarınız için kendi adamlarınızı öldürüyorsunuz da alçakça neden devlet öldürüyor diyorsunuz. Yaptığınız eylemi de üslenemeyecek kadar korkaksınız. Zaten siz savaşamazsınız. Kafir de yürek olmaz. Siz ölümden korkarsınız. Ancak böyle kahpece insanlara tuzak kurarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.10.2015 13:45
KARTAL KARTAL

buyrunnn pkk nın yılanı açık açık tehdit ediyor yani bombaları biz patlatdık diyorlar eeeee sözcüleri bay selooo sen ne diycen bana kalırsa sen git kendini bir geminin altına at ..............

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.10.2015 13:34
Yolcu Yolcu

Selo, ismine kurban ol,adamların açıkça saldıracağını söylüyor.Daha neyi,nereye saklıyacaksın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.10.2015 08:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.