Bugünkü
Takvim

İndirimle 15 yıl aldı

ABONE OL
İndirimle 15 yıl aldı
Antalya'da, bir çocuk annesi Canan Göktaş, eşinden boşanınca kendisine yeni bir hayat kurmak için geldiği Antalya'da 2013 yılında bir markette kasiyer olarak çalışmaya başladı. Marketin müdürü Zafer Üstündağ ile arkadaşlık etmeye başlayan Göktaş, bir süre sonra başka bir işyenide çalışmaya başladı. Göktaş, Üstündağ ile olan ilişkisine son vermek istedi. Üstündağ, geçen 16 Aralık akşamı Canan Göktaş'ı telefonla arayarak son kez görüşmek istedi. İkili buluştu, Göktaş'ı bıçaklayan Üstündağ, genç kadını orada araçtan indirip kaçtı. Talihsiz kadın öldü. Hakkında 'kasten öldürme' suçundan ömürboyu hapis cezası istemiyle dava açılan Zafer Üstündağ karar duruşmasına çıktı. Mahkeme sanığın yargılama sürecindeki tutum ve davranışlarını da dikkate alarak cezasını 15 yıla indirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.