Bugünkü
Takvim

Biji

Nişantaşı, ve Bebek, oylarını "Cici Çocuk" 'a attı. barajı aştı. TAKVİM, "Biji Etiler" diye haber yaptı. "Deşifre" olan sosyete rahatladı. Lüks semtte parti verip ları patlattı!

Biji şampanya
HDP; Paralel Yapı, Doğan medyası, CHP ve üst aklı arkasına aldı. Ağabeyi Kandil'de olan yüzde 10'luk barajı aştı. İstanbul'daki "Beyaz Türkler"in yaşadığı , Bebek ve Nişantaşı'ndaki seçim sandıklarından da çıktı! TAKVİM "Biji Etiler" (Kürtçe Yaşasın Etiler) diye haber yaptı. Deşifre olan sosyete rahatladı! "Cici Çocuk" Selo'nun hayranları bunu bir partiyle kutladı. Kendilerini "Etiler, Ulus, Akatlar ve Rumeli Hisarüstü halkı" olarak adlandıran Etilerforum adlı grup, 3 gün önce sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından bir duyuru yayınladı.

ŞEREFİNE SELO CAN
Grup, "HDP'nin barajı yıkmasını ile kutluyoruz, herkes davetli" açıklamasını yaptı. Adres ise İstanbul'un sosyetik semti Etiler'deki Sanatçılar Parkı'ydı. Saatler 22.00'daki partiye ayarlandı. Şampanyasını alan ya aktı. Alandaki "Selocan"lar şampanyaları patlattı. Kadehleri Demirtaş ve HDP için kaldırdı. Ardından toplu halde selfie yaptı. Kadehlerle poz veren sosyete, "Şerefine Demirtaş" şeklinde haykırdı! Geç saatlere kadar süren partide "Başkanım Etiler'e bekleriz" denilip, Demirtaş'a çağrı yapıldı. Partiye katılamayanlar ise Twitter'dan şampanya fotoğrafları paylaşıp davete sanal ortamdan destek sağladı.SABAHA KADAR PARTİ
Sosyete "Selo"ya oy attı. Türkiye'nin en zenginlerinin yaşadığı Etiler, Bebek, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi semtlerdeki sandıklardan HDP çıktı! HDP, İstanbul Boğazı'nın en önemli semti olan Bebek'te yüzde 45 rekorunu kırdı. Etiler'de ise HDP'nin oy oranı yüzde 20 olarak kayıtlara geçti. Bağdat Caddesi de yüzde 10'la "Demirtaş" dedi. HDP, Beykoz Konakları ile Acarkent'in oy kullandığı sandıkta yüzde 11 oy alarak 3. parti oldu. Şişli'de ise 164 bin 7 geçerli oy kullanıldı. Bu oyların 74 bin 721'i CHP'ye (yüzde 44.5), 34 bin 629'u AK Parti'ye (yüzde 24.7), 31 bin 378'i HDP'ye (yüzde 21.1), 15 bin 676'sı MHP'ye (yüzde 6.9) atıldı. Daha önce çok az sayıda oy alan HDP, sosyetik bölgede üçüncü parti oldu. 31 bin 378'lik HDP oyunun çoğu sosyetik semt Nişantaşı'ndan çıktı.

250 TL'LİK İTALYAN!
Etiler'deki partide rekor patladı. Şampanyasını alan parka aktı. Partinin yıldızı ise köpüklü şarap kategorisinde tüm dünyada son yılın en popüler markalarından biri olan bir şampanyaydı. Piyasa değeri 250 TL olan bu şampanya, Demirtaş için patlatıldı!

MEVLÜT YÜKSELkalan karakter 1000

yusuf yusuf

cici çocuk selo nun maskesi düşmüştür hüdapara yapılan saldırılar bunu açıkça ortaya koyuyordur.hdp terörist bir örgüttür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 12.06.2015 12:00
ilker ilker

chp kaybetmiştir seçimi kılıçdaroğlu gereğini yapmalı ve istifa etmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 12.06.2015 11:59
ibilgili ibilgili

şerefe chp li beyaz türkler vatan hainliğiniz tasdiklendi teröriste oy veren pislikler o şampanya sizi temizlemez devleti kaosa soktunuz sizde utanma arlanma ne gezer insan olanda olur ancak

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır3
cevapla 12.06.2015 10:55
ömer ömer

kemal kılıçdaroğlu koalisyona yama olamazsa yolcudur abbas bağlasan durmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 12.06.2015 10:35
ERKİN ERKİN

ÇÖZÜM SÜRECİNE KARŞI ÇIKAN BU İNSANLAR SADECE ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDEN İDEOLOJİLERİNİ SÜRDÜRÜYOLAR BİR GÜN GELİR PİŞMAN OLURLAR GÖRECEKSİNİZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 12.06.2015 10:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.