Bugünkü
Takvim

Katil Esad'ın Türk dostları

Katil Esad'ın Türk dostları
Türkiye'nin Şah Fırat operasyonunun ardından yönetimi, Türkiye'den kalabalık bir heyeti ağırlamaya hazırlanıyor. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek başkanlığındaki heyet bugün Esad ve Şam yönetimiyle görüşmek üzere Suriye'ye gidecek. İşte heyetten bazı isimler: Doğu Perinçek, Süheyl Batum, Barlas Doğu, Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, İsmail Hakkı Pekin, Abdüllatif Şener, Prof. Dr. Mehmet Yuva...

kalan karakter 1000

abdullah tanrikulu abdullah tanrikulu

olum var ey gafiller.. olum.. bari vatan icin calisinda yarin, birgun oldugunuzde arkanizdan bir fatiha okusunlar.. bu gidiste olurseniz arkanizdan bir fatiha okuyan da bulamazsiniz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.02.2015 15:12
ilyas.az ilyas.az

bir insan nasil bukadar alcalir? Demek genlerinde komünistlik vardi bu senerin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.02.2015 14:32
mehmet kaplan mehmet kaplan

bu apaçık bir rezalettir.aynı zamanda essede biattır devletin muhatabı olmıyan birisini nasıl ziyaret ederler anlamak mümkün değil.zamanıda perinçek öcalanı bekaada tebrik etmiştisarmaş dolaş.ama diğerleri bunu nasıl izah eder anlıyamama.ama bunların sonu esed gibi olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.02.2015 14:01
SOSYETE SOSYETE

yaışır abdullatife erdogan boşuna şutlamadı bunu

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.02.2015 13:44
ismet topal ismet topal

KARDEŞİM ESAD NEREDE ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.02.2015 12:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.